Dzień Matki


Życzenia na Dzień Matki
Za Twą miłość z Twego serca, Za trud z wychowaniem mnie. Dziś w dniu matki przyjmij proszę, Te życzenia skromne me. Życzę Tobie mamo szczerze, życzę zdrowia i radości. Życzę Ci by z Twego serca, Płyną zawsze dar miłości.

*

W dniu Twojego święta mamo jedyna, Życzenia zdrowia przyjmij od syna. Za Twe trudy za życie samo, Za moje zdrowie dzięki Ci mamo. Niech Twoje życie w spokoju płynie, A to co gorsze niech Cię ominie. Niech się spełniają wszystkie marzenia, Takie są Twego syna życzenia.

*

W dniu Twojego święta chciałam Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższa pod niebem!

*

Mamo mamo, cóż ci dam? tylko jedno serce mam a w tym sercu róży kwiat mama, mamo ŻYJ STO LAT!

*

Dzisiaj sklądam ci Mamo Najlepsze życzenia Za twe przykrości, za twe cierpienia Za noce bolesne, za noce czułe Za wszystko mamo dziś ci dziękuje Dziś jestem dorosły a ty nieraz szlochasz Ty jesteś moja matka i za to cię kocham

*

Najukochańsza Mamo Moja! Całuję Twoje ręce. Wiem, że jesteś jedyną osobą, która kocha mnie takim jakim jestem. Kochasz mnie w chwilach smutnych i radosnych, zawsze jesteś moją przyjaciółką. Marzę o tym, aby każdy dzień przyniósł Ci Mamusiu Kochana same radości, szczęście i zadowolenie. Będę się starał pomóc Ci w tym tak jak tylko potrafię najlepiej. Chcę Ci powiedzieć Mamusiu, że bardzo Cię kocham chociaż czasem sprawiam Ci przykrość i ból. Przepraszam za wszystko co złe...

*

Wytrzymywałaś ze mną w dniach buntu, Kiedy nic nie miało sensu, Nic nie było warte zainteresowania. Nie przestawałaś wierzyć, Że pewnego dnia Wyjdę z tej mgły i na nowo odnajdę słońce. I rzeczywiście tak się stało.

*

Dnie urocze, piękne, młode W drodze życia napotkamy, Ale jednym z najpiękniejszych Będzie dzień Mamy. Więc serdecznie Ci winszuj, Aby przez ten dzionek cały Tylko nuty zdrowia, szczęścia, W Twoim sercu, Mamo, grały!

*

1 | 2 | 3 | 4 | 5
Polecamy oryginalne i tanie prezenty na Dzień Matki